Boys Under 9

Teams & Schedule

Germany Portugal Spain Brazil
Coach: Coach: Coach: Coach:
Reid Littlejohn Julian Watt Adrian Zaman Ryan Taylor
Henry Alexander Nicanor Santander Owen Penney Aiden Sinclair
Asher Sparkes Sidath Tennakoon Benjamin Sharron Brett Rockwood
Benjamin Walsh Cove Glasgo Kellan Young Blake Rockwood
Connor Greene Henry Collins Henry Green Michael Hubley
Grayson Newhook Lachlan Thomson Spencer Smith Huzayfa Al Milli
Jaxon Johnson Malcolm Curtis Blake Blackmore Francisco Gomez
Adekunle Owolabi Wyatt Langdon Brayden Maher Rory Mullowney
Mathieu Leroux Alex Bastow Joshua Kennedy-Cole Nate Mullowney
Ingram Adams Alex Lenz Theo Macaraeg Kane Dunne
Nathan Vickers Kamal Manyo Grant Turpin-Russell Jack Taylor
Colin Smith
Oisin Griffiths
 

 

Argentina Italy Belgium Netherlands
Coach: Coach:
Coach: Kelly Dyer and David Perchard
Coach: Cynthia Chafe
Thomas Anderson Marcus Davidson Riley Perchard Alexander Organ
William Constantine Lincoln Adams Alexei Mercer Magnus Asgeirsson
Ty Kaposy Burgess Doyle Sullivan Power Mohamed Abdalla
Tyler Sinha Joel Sheppard Robert Trahey Akram Jemal
Harris Winsor Charlie Butt Nathan Whelan Aaron Murrin
Giles Rideout Camryn Thorne West Martin Mohamed Alamad
Alexander Vaughan Ali Khdairo James Williams Owen Stoodley
Levi Harding Jack Alyward James Green Mussab Kadir
Qusai Alnaser Alim Adefemi Lucas Penton Logan Osmond
Prosper Alhassan Michael Dunn Gavin Penton Anthony Whiteway-Butler
Joey Kelly John Vatcher Jackson Moriarity Connor Reardon
Daniel Delong Thomas Fagan Levi Sparkes Owen Murphy
Jesse Chafe
Reid Penney
Boys Under 9
DATE TIME TEAM VS TEAM LOCATION
Monday, June 27 5:30 Germany Portugal Ayre 2
Monday, June 27 5:30 Spain Brazil Ayre 3
Monday, June 27 6:45 Argentina Italy Ayre 3
Monday, June 27 6:45 Belguim Netherlands Ayre 2
Wednesday June 29 5:30 Germany Spain Ayre 2
Wednesday June 29 5:30 Portugal Brazil Ayre 3
Wednesday June 29 6:45 Argentina Belguim Ayre 3
Wednesday June 29 6:45 Italy Netherlands Ayre 2
Monday July 4 5:30 Argentina Brazil Ayre 2
Monday July 4 5:30 Germany Netherlands Ayre 3
Monday July 4 6:45 Belguim Spain Ayre 3
Monday July 4 6:45 Portugal Italy Ayre 2
Wednesday July 6 5:30 Spain Italy Ayre 2
Wednesday July 6 5:30 Portugal Belguim Ayre 3
Wednesday July 6 6:45 Germany Argentina Ayre 3
Wednesday July 6 6:45 Netherlands Brazil Ayre 2
Monday July 11 5:30 Germany Belguim Ayre 2
Monday July 11 5:30 Brazil Italy Ayre 3
Monday July 11 6:45 Spain Netherlands Ayre 3
Monday July 11 6:45 Argentina Portugal Ayre 2
Wednesday July 13 5:30 Portugal Spain Ayre 2
Wednesday July 13 5:30 Netherlands Argentina Ayre 3
Wednesday July 13 6:45 Brazil Germany Ayre 3
Wednesday July 13 6:45 Italy Belguim Ayre 2
Monday July 18 5:30 Brazil Belguim Ayre 2
Monday July 18 5:30 Italy Germany Ayre 3
Monday July 18 6:45 Netherlands Portugal Ayre 3
Monday July 18 6:45 Spain Argentina Ayre 2
Wednesday July 20 5:30 Germany Portugal Ayre 2
Wednesday July 20 5:30 Spain Brazil Ayre 3
Wednesday July 20 6:45 Argentina Italy Ayre 3
Wednesday July 20 6:45 Netherlands Belguim Ayre 2
Monday July 25 5:30 Portugal Brazil Ayre 2
Monday July 25 5:30 Germany Spain Ayre 3
Monday July 25 6:45 Belguim Argentina Ayre 3
Monday July 25 6:45 Italy Netherlands Ayre 2
Wednesday July 27 5:30 Belguim Spain Ayre 2
Wednesday July 27 5:30 Portugal Italy Ayre 3
Wednesday July 27 6:45 Germany Netherlands Ayre 3
Wednesday July 27 6:45 Argentina Brazil Ayre 2
Monday August 1 5:30 Germany Argentina Ayre 2
Monday August 1 5:30 Netherlands Brazil Ayre 3
Monday August 1 6:45 Belguim Portugal Ayre 3
Monday August 1 6:45 Italy Spain Ayre 2
Regatta Day Possibly
Wednesday August 3 5:30 Germany Argentina Ayre 2
Wednesday August 3 5:30 Netherlands Brazil Ayre 3
Wednesday August 3 6:45 Belguim Portugal Ayre 3
Wednesday August 3 6:45 Italy Spain Ayre 2
Monday August 8 5:30 Spain Netherlands Ayre 2
Monday August 8 5:30 Portugal Argentina Ayre 3
Monday August 8 6:45 Brazil Italy Ayre 3
Monday August 8 6:45 Germany Belguim Ayre 2
Wednesday August 10 5:30 Germany Brazil Ayre 2
Wednesday August 10 5:30 Italy Belguim Ayre 3
Wednesday August 10 6:45 Netherlands Argentina Ayre 3
Wednesday August 10 6:45 Portugal Spain Ayre 2
Monday August 15 5:30 Portugal Netherlands Ayre 2
Monday August 15 5:30 Argentina Spain Ayre 3
Monday August 15 6:45 Italy Germany Ayre 3
Monday August 15 6:45 Brazil Belguim Ayre 2
Wednesday August 17 5:30 Brazil Spain Ayre 2
Wednesday August 17 5:30 Portugal Germany Ayre 3
Wednesday August 17 6:45 Netherlands Belguim Ayre 3
Wednesday August 17 6:45 Italy Argentina Ayre 2